Автори

Андрій Бродецький


Андрій Бродецький

Главный редактор и автор текстов.


Юра Рочняк


Юра Рочняк

Кот всея КПЯ.


Паша Поцелуєв


Паша Поцелуєв

Ломатель вёрстки (верстатель ломки)


Ігор Іванов


Ігор Іванов

Звукач.


Денис Романович


Денис Романович

Він не любить це слово, але друзі називають його Денчиком.
Перше, що потрібно знати: Денис – не журналіст. Він творець, письменник в якомусь сенсі. Можна читати його тексти годину і тільки на шістдесят першій хвилині зрозуміти всю глибоку суть написаного. Володіє феноменальним вмінням зачепити кожного читача такими простими речами, як касетний плеєр, тетріс чи фанти з жувальних гумок. Може тижнями доводити бабусям біля під’їзду, що не все наше покоління – хулігани-алкоголіки-наркомани. Ніколи не пливе за течією, завжди в альтернативному руслі. За його простими, саркастичними, а іноді й пафосними фразами постійно приховано щось більше.


Олександр Татохін


Олександр Татохін

Олександр Татохін – людина зі справжнім редакторським талантом. Він знає, чого хоче. Професіонал своєї справи, наділений ясним розумом і хорошим смаком. Саме йому можна довірити завдання, які, здавалось би, варто виконувати лише власноруч.
Із редакторською роботою справляється як ніхто інший: оперативно, якісно і зі знанням справи.
Окрім редагування «КПІшник» має можливість отримати з-під пера Олександра ще й його публікації- завжди актуальні та інформативні.


Ігор Чесніший


Ігор Чесніший

Ігор Чесніший – батько «КПІшника». Засновник газети і її перший головний редактор. Саме з ініціативи та плідної праці цієї людини народився такий проект. Ігор – людина цілеспрямована і завжди доводить свої справи до кінця. Якби не його розум, оперативність та плідна праця, жоден номер друкованого «КПІшника» так і не побачив би світ.
І хоч зараз Ігор більше не працює з газетою, він назавжди залишиться для неї головним редактором.


Даша Смирных


Даша Смирных

Даша – позитивна та завжди привітна дівчина. Вивчає міжнародну економіку на факультеті менеджменту та маркетингу, досліджує економіку хмарних технологій, бере активну участь у студентському самоврядуванні, любить організовувати та вести різні заходи. Досягла успіхів у секретаріаті Студентської ради Студмістечка.


Марина Юсин


Марина Юсин

Марина Юсин – ветеран друкованої версії «КПІшника». Неймовірно відповідальна, впевнена, пунктуальна і цілеспрямована дівчина. Представниця PR-відділу Студентської ради університету, активістка Студентської ради факультету соціології та права. Журналістських здібностей Марини вистачає на безліч робіт: її статті друкують газети «Слог», «ГОСС» і з задоволенням публікуємо ми.


Надія Білява


Надія Білява

Не уявляє себе осторонь всього, що відбувається навколо. Завжди на «підйомі», щоб знайомитись, дізнаватись, ділитись. Впевнена: журналістика може змінити світ. Все повинно бути обговореним, а насамперед молоддю.


НТСА НТУУ «КПІ»


НТСА НТУУ "КПІ"

Наукове товариство студентів та аспірантів — це громадська організація НТУУ «КПІ”, заснована 1998 року. НТСА дає можливість кожному студенту й молодому вченому розширити коло власних інтересів й отримати нові знання.
НТСА – це команда молодих цілеспрямованих людей, яка створює творче наукове середовище через реалізацію успішних проектів, орієнтованих на підтримку наукоємних ідей, інновацій та обмін знаннями. Нині НТСА — це одна з найбільш успішних молодіжних організацій у Києві.
Проекти наукового товариства направлені на активних людей, зацікавлених в отриманні, обміні та створенні нових знань та технологій в КПІ, Україні та світі.

Більш детальну інформацію про наукове товариство шукайте за адресою http://ssa.org.ua/.


Людмила Савіна


Людмила Савіна

На перший погляд ця маленька чорнява дівчина може здатись тихою і скромною. Але вже через декілька хвилин здатна стати душею компанії і збадьорити будь-яку нудну розмову. Емоційна, відкрита до людей, турботлива, водночас відповідальна й працьовита. Якщо сідає за клавіатуру, то в набраному тексті обов’язково яскраво виражається любов до університету, в якому навчається, КПІшний патріотизм. Талановита, але не любить визнавати це. Займається радіо, веде свою передачу на Радіо КПІ, гарно малює і працює над анімованими роликами. У вільний час робить оригінальні подарунки близьким людям на свята.


Олексій Молчановський


Олексій Молчановський

Викладач кафедри АСОІУ, ФІОТ, НТУУ «КПІ».


Андрей Цабанов


Андрей Цабанов

Философ, выпускник ФСП.


Владислав Белогородский


Экс-координатор КПИохраны.